Який тиск створюс на грунт граніта колона об'ємом 0,4 м3, якщо площа її основи становить 0,9 м2?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гамзина Юлия.

Масса колонны:

             m = ρV = 2700 · 0,4 = 1080 (кг)

Давление колонны на грунт:

             p = F/S = mg/S = 1080 · 10 : 0,9 = 12000 (Па)  

--------------------

Или так:

Высота колонны:

             h = V/S = 0,4 : 0,9 = 4/9 (м)

Давление колонны на грунт:

             p = ρgh = 2700 · 10 · 4/9 = 12000 (Па)