Яка сила тяжіння діє на газ,що міститься в баку довжиною 1.2м,шириною 7дм і висотою 50см?Густина

гасу 800кг/м

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Даша.

Ответ:

Объяснение:

F = m*g = \rho * V * g = \rho * a * b * c * g = 800 * 1.2 * 0.7 * 0.5 * 10 = 3360~N