визначити опір спіралі електричної лампи через яку за 5 хв пройшов заряд 150 клюНапруга в мережі

220 В

Ответы на вопрос

Отвечает Артюшенко Аленка.

Ответ:

R-?

t=5хв=300с.

q=150Кл

U=220B

Объяснение:

I=U/R;R=U/I

I=q/t

R=U•t/q=220•300/150=440(Ом.)

Відповідь:R=440Ом.