Через провідник, опір якого дорівнює 6Ом, за 2хв проходить заряд 60Кл знайдіть напругу


Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:

3 B

Объяснение:

U=R*q/t = 6*60 / 2*60 = 3 B