СРОЧНО ФИЗИКА 9 КЛАСС визначити силу взаємодії між двома тілами масами 2т та 50 т ,що знаходяться

на відстані 1 м один від одного​

Ответы на вопрос

Отвечает Лялин Илюшка.

Відповідь:

F = 66.7 × 10^(-6) мкН

Пояснення:

Дано: m1 = 50 т = 50 × 10^3 кг, m2 = 2 т = 2× 10^3 кг, G = 6.67 × 10^(-11) Н × м^2/кг^2, R = 1 м

Найти: F - ?

Решение

Формула гравитационного взаимодействия:

F = G × m1 × m2 / R^2

Подставим значения:

F = 6.67 × 10^(-11) × 2 × 10^3 × 50 × 10^3 / 1^2 = 667 × 10^(-5) Н = 66.7 × 10^(-6) мкН

Відповідь: F = 66.7 × 10^(-6) мкН