Визначте масу тіла, якому сила 6 Н надає прискорення 3 м/с2.


Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Даниил.

Відповідь:

2 кг

Пояснення:

із формули F=a*m, m=F/a.

m=F/a=6H/3м/с^2=2кг

не забудьте відмітити як найкращу відповідь і залишити хорошу оцінку))