За який час було виконано роботу 1200 кДж електричним двигуном, потужність якого 100 кВт.


Ответы на вопрос

Отвечает Слободин Максим.

Відповідь: 12 с

Пояснення:

Дано:

А=1200 кДж=1200×10³=1,2×10^6 Дж

Р=100 кВт=100×10³ Вт=10^5 Вт

t - ?

P=A/t, звідси t=A/P

t=1,2×10^6/10^5=12 с