Визначте число електронів, які про­ходять за 4 с через поперечний переріз металевого провідника,

якщо сила струму в ньому дорівнює 0,4 мкА.

Ответы на вопрос

Отвечает Лагунов Алексей.

q=eN

I=q/t=eN/t

N=It/e

N=4*10^-6*4/1,6*10^-19=10*10^13