Визначте довжину хвилі монохроматичного світла, що падає на гратку з періодом 2,2 мкм, якщо

максимум першого порядку видно під кутом 15°.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Аріадна.

dsinθ=mλ

λ=dsinθ/m

λ=2,2*10^-6*0,25/1=0,55*10^-6 (м)