Помогите пожалуйста.Даю 35 балов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Праска, електрочайник та

обігрівач з опорами 50Ом, 40 Ом і 25 Ом відповідно з'єднані паралельно та підключенідо розетки 220 В. Знайдіть потужність струму в кожному зприладів та у всьому ланцюзі.

Ответы на вопрос

Отвечает Лушпай Светлана.

I=I1+I2+I3

U=U1=U2=U3

I1=U1/R1

I1=220/50=4,4 (A)

I2=220/40=5,5 (A)

I3=220/25=8,8 (A)

P1=U1I1

P1=220*4,4=968 (Вт)

P2=220*5,5=1 210 (Вт)

P3=220*8,8=1 936 (Вт)

P=P1+P2+P3

P=968+1 210+1 936=4 114 (Вт)