Джерело живлення має ЕРС 15 В та внутрішній опір 0,5 Ом.До нього під'єднали резистор опором 5,5

Ом.Визначте струм короткого замикання.

Ответы на вопрос

Отвечает Галымжан Ринат.

Ответ:

I=E/r=15/0,5=30A

Объяснение:

Струм короткого замикання це ЕРС поділене на внутрішній опір.