Прискорення вільного падіння на Місяці дорівнює 1,63м/с в квадрате. Яка сила тяжіння діє на тіло на

Місяці, якщо на землв на нього діє сила тяжіння 98Н? а)0,163Н в)1,63Н с)16,3Н д)163Н

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

С)16,3 Н:

Объяснение:

Знайдемо масу тіла з сили тяжіння на Землі

F=mg=>m=F/g=98/9,8=10кг

тепер знайдемо силу тяжіння на місяці 10*1,63=16,3 Н

відповідь с