Мідний дріт опором 8Ом розрізали навпіл, а отримані шматки зєднали паралельно. Який опір було

отримано?

Ответы на вопрос

Отвечает Новожилова Аполлинария.

Ответ: 2 Ом

Объяснение: R1*R2/R1+R2=4*4/4+4=16/8=2 Ом