Даю дуже багато Яка напруга на кінцях провідника якщо сила струму в ньому за 45с становить 2А а

опір провідника становить 1,2 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кременецкий Вадик.

I=U/R

U=IR

U=2*1,2=2,4 (B)