На скільки сантиметрів продовжиться пружина під дією сили 1,8Н. Кофіцієнт жорсткості дорівнює 15Н/м

? Даю 15 балов Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Анпилов Кирилл.

Ответ:

12 см

Объяснение:

F=1.8 H     k=15 Н/м    x=?

===

F=k*x ------> x=F/k=1.8/15=0.12 м

==============================