При ізобарному розширенні температура гелію масою 2 кг збільшилась на 30 кельвінів. Яку роботу

виконав газ? (Відповідь округлити до тисяч!) *

Ответы на вопрос

Отвечает Казик Ваня.

Ответ:

125 кДж

Объяснение:

m=2 кг    M=0.004 кг/моль   ΔT=30 K    A=?

===

p=const

A=(m/M)*R*ΔT=2*8.31*30/0.004=125*10^3 Дж

=================================