Переносячи заряд з землі у точку поля з потенціалом 1000 В, виконали роботу 1∙10-5 Дж. Визначити

величину заряду..

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

A=qU

q=A/U

q=1*10^-5/1 000=1*10^-8 (Кл)