Яку товщину має бетонна плита, що здійснює на поверхню тиск 33 кПа? Густина бетону 2 200 кг/м3.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

p=ρgh

h=p/ρg

h=33 000/2 200*10=1,5 (м)