Визначте силу гравітаційної взаємодії Землі й Місяця, якщо маса Землі установить 5,98 х 10²⁴ кг,

маса Місяця 7,35 х 10²² кг, а середня відстань між ними дорівнює 3,84 х 10 в восьмій м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рихло Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

M₃ = 5,98·10²⁴ кг

Mл = 7,35·10²² кг

r = 3,84·10⁸ м

G = 6,67·10⁻¹¹ м³·/(кг·с²) - гравитационная постоянная

__________________

F - ?

Сила всемирного тяготения:

F = G·M₃·Mл / r²

F = 6,67·10⁻¹¹·5,98·10²⁴·7,35·10²² / (3,84·10⁸)² ≈ 2·10²⁰ Н