По спіралі електролампи проходить 0,54 кКл електрики за кожні 5 хв. Чому дорівнює сила струму

влампі ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Утка Виктория.

I=q/t

I=0,54*10^3/300=1,8 (A)