Автомобіль, який рухався зі швидкістю 72км /год, почав зменшення швидкості. Через який час він

зупиниться, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,4?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Илья.

Ответ:

5c

Объяснение:

Vo=72км /год = 20 м/с

μ = 0,4

g=10 м/с^2

t=?

Fт=m*g*μ

F=m*a

m*g*μ = -(m*a)

g*μ = - a

a=10*0.4 = - 4 м/с^2

a=(V2-V0)/t    V2=0

t= -V0 / a = -20 / (-4) = 5 с.