СРОЧНОООООО Який тиск відчувається на глибині 10 м в водоймі (густина води 1000 кг/м3), якщо тиск

повітря над поверхнею води становить 101кПа? Відповідь подати в кПа, g=10м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Александр.

Ответ:

201 кПа

Объяснение:

Дано

h = 10 м

ро = 1000 кг/м3

р = 101кПа = 101000 Па

g = 10 м/с2

---------------------------

р0 = ?

Решение

р0 = ро × g × h + p = 1000 × 10 × 10 + 101000 = 201000 Па = 201 кПа