три провідники, загальним опором 36 Ом, з'єднані послідовно, та підключені до мережі з напругою 18

В. Опір першого провідника 12 Ом, другого - 20 Ом. Знайти силу струму і напругу в кожному провіднику.

Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Ответ:

по кожному провіднику йде струм 0.5а,

U1=6, U2=10, U3=2в

Объяснение:

Три провідники R1=12om.  R2=20om,  R3=4om< всього 36ом,

I=U/R=18/36=0.5a, U1=IR1=0.5*12=6в,  U2=0.5*20=10,  U3=0.5*4=2в.