два хлопчики, маси яких 40 кг і 60 кг, стоять на ковзанах на льоду. перший хлопчик відштовхуєтся

від другого із силою 10Н. якихприскорень набуваюсь хлопчики?

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Диана.

Відповідь:0,25 м/с^2

0,2 м/с^2

Пояснення:

F=ma

Третий закон Ньютона

F1=F2H

F1=10H

m1=40кг

тогда а

a1=F/m=10/40=0.25 м/с^2

a2=F2/m2=10/50=0.2 м/с^2