Хлопчик масою 48 кг і дівчинка масою 40 кг, стоять на ковзанах на льоду і тримають з обох боків

натягнуту мотузку. Якого прискорення набудуть діти, якщо хлопчик почне тягти до себе мотузку із силою 12 Н? Тертям між ковзанами і льодом знехтувати.(Помогите пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Шпакова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Ускорение мальчика:

a₁ = F / m₁ = 12 / 48 = 0,25 м/с²

Прискорення дiвчинки:

a₂ = F / m₂ = 12 / 40 = 0,30 м/с²