при сили струму 2а на дилянци кола здийснена робота 20дж.визначте напругу якщо час виконання роботи

10с

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаев Вадим.

I=q:t => q=I*t

q= 2*10=20

U=A:q

U=2:20=0.1 вт

Объяснение:

I- сила струму

U- напруга

q- заряд

t- час

А- робота