Алюмінієвий провідник довжиною l = 1 м має поперечний переріз S = 6 мм2. Знайдіть опір R

провідника, якщо питомий опір алюмінію СРОЧНООО!!!!!!!!!!!!! Даю 10 балііів!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Ответ:

R=ρ*\frac{l}{s}

R=0,027*\frac{1}{6*10^{-6} }=4516.6 Ом

ps Не уверен, не судите строго

Объяснение: