У колі тече струм 2А. Яка напруга но його клемах якщо опір кола дорівнює 10ом?


Ответы на вопрос

Отвечает Саликаева Евгения.

Ответ:

U=I*R=2*10= 20B

vvvvvvvvvvvvvvvvv