Даю 20 БАЛІВ!! БУДЬ ЛАСКА БЛАГАЮ Яка довжина залізного провідника площею перерізу 0,4 мм2 , якщо

при напрузі 20 В сила струму в ньому 2А?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

40 метров

Объяснение:

R=r*L/S

U=I*R

U/I=r*L/S

r*L=U*S/I

L=(U*S)/(I*r)

L=(20*0.4)/(2*0,1)=40