Знайдіть напругу на ділянці кола опором 40 ом якщо сила струму в колі складає 25 мА


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Владислав.

Ответ:

Объяснение:I=U/R       U=I×R     І=25мА=0,025А

U=0,025А×40 Ом=1В