Електричне поле, переміщуючи по спіралі нагрівального елементу праски заряд 5 Кл, виконує роботу

1,2 кДж. Яка напруга на кінцях спіралі?

Ответы на вопрос

Отвечает Винник Костя.

Відповідь:

U=A/g=1200/5=240 B

Пояснення: