Яку роботу треба виконати, щоб тіло вагою 100Н покласти на стіл висотою 80см????


Ответы на вопрос

Отвечает Гутникова Анастасия.

Дано:

F = 100 H.

h = 80 см = 0,8 м.

Найти: А = ?

Решение: А = F*h = 100*0,8 = 80 Дж.

Ответ: 80 Дж.