У тепловій машині , яка має ККД 25%, газ одержав від нагрівника 100 кДж теплоти. Яку кількість

теплоти газ віддав холодильнику ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Доновский Слава.

Відповідь:

Пояснення:

η = 1 - Q₂/Q₁

Q₂/Q₁ = 1 - η

Q₂ = Q₁(1 - η)

Q₂ = 100(1-0.25) = 75 (кДж)