З яким прискоренням зухається тіло масою 10 кг під дією сили 15Н ?


Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.

Дано:

m=10 кг

F=15 Н

___________

а-?

F=ma

a=F/m=15/10=1,5 (м/с^2)