Визначити напругу на ділянці кола, якщо сила струму в колі 2 А, а опір кола 30 Ом.


Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Настя.

Ответ:

60В

Объяснение:

I=U/R

U=IR=2*30=60В