Рівняння руху тіла масою 5 кг має вигляд: х=10+2t+0.4t2. Визначте силу, що діє на тіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Анна.

Ответ:

4H

Объяснение:

m=5 кг

х=10+2t+0.4t2

x=x0+vox*t+a*t^2/2 - рівняння для прямолінійного рівноприскоренного руху

з твого рівняння бачимо, що прискорення дорівнює 0.8м/с^2

F=ma=5 кг*0.8м/с^2=4H