Потяг масою = 3 ∙ 106 кг рухається з початковою швидкістю = 40 км⁄год. Визначити середню силу

гальмування, якщо потяг зупиняється за час = 1 хв 20 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Саша.

Ответ:

F = mv/t = 318 * 11,1 / 80 = 44(Н) 

Якщо Ви помилилися в умові з масою потяга.

Тоді F=3 * 10^6 * 11,1 / 80 = 41625(Н)

Объяснение:

v=40 км/год = 11,1 м/с

t=1мин 20с=80с   

m=3 ∙ 106 кг=318кг

F=mv/t

F = 318 * 11,1 / 80 = 44(Н) 

Мені здається, що Ви помилилися в умові про масу потяга (3*106кг).

Якщо так, то змінимо трохи розв'язок записавши масу m=3 ∙ 10^6 кг

Тоді F=3 * 10^6 * 11,1 / 80 = 41625(Н)