Знайти загальний опір трьох паралельно з"єднаних провідників,опорами 5Ом.8Ом,4Ом. Фізика 8 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Басанец Сёма.

Ответ:

R=40/23  Oм

Объяснение:

1/R=1/5+1/8+1/4

1/R=23/40

R=40/23  Oм