ЕРС джерела струму 5В. До джерела приєднали лампу опором 12Ом. Знайдіть напругу в лампі, якщо

внутрішній опір джерела 0,5Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Важенина Катя.

Ответ:

4.8 B

Объяснение:

E=5 B    R=12 Ом    r=0.5 Ом   U=?

===

I=E/(R+r)

U=I*R=E*R/(R+r)=5*12/(12+0.5)=4.8 B

===================