Яким є співвідношення між силою струму в нерозгалуженій частині кола і силою струму в кожній вітці

розгалуження? За допомогою якої формули можна обчислити опір ділянки кола, яка складається з кількох паралельно з’єднаних провідників? Чому споживачі електроенергії у вашій оселі з’єднано паралельно? за всё даю 80 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Цыпышев Игорь.

Ответ:

1. Сила струму I в нерозгалуженій частині дорівнює сумі струмів в кожній вітці:  I=I1+I2+I3   і т.д.

2. Ro=1/ 1R1+1/R2=1/R3 і т.д.

3. кожний споживач розрахований на напругу 220В, тому має бути підключений паралельно до напруги.

Объяснение: