Робота поля по перенесенню заряду – 2200 Дж, заряд- 10 кл. Знайти напругу? ( робоча формула ,

відповідь - …) Не забувайте пасати одиниці вимірювання…

Ответы на вопрос

Отвечает Страшнова Диана.

Відповідь:

q=10 Кл    A=2200 Дж    U=?

===

U=A/q=2200/10=220 B

Пояснення: