ОЧЕНЬ ПРОШУУУ, ПЛИЩ ПОМОГИТЕ (даю 10 баллов) До сталевого стержня модуль пружності якого дорівнює

E=2.16*10¹¹ H/m², довжинаl= 3m, діаметр d=2cm, підвішений вантаж масою m=2,5*10³ кг. Визначте напруження в стержні, відносне і абсолютне видовження​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Ліза.

Ответ:

Объяснение:

E=2.16*10^11 Н/м²    L=3 м    d=0.02 м   m=250 кг   σ=?   ΔL=?

===

F=m*g

S=π*d²/4

σ=F/S=4*m*g/(π*d²)=4*250*10/(3.14*0.02²)≈7.96*10^5 Па

ΔL=ε*Lo=σ*Lo/E=7.96*10^5*3/(2.16*10^11)≈11*10^-6 м

================================================