Тіло масою 2 кг піднімають за допомогою нитки рівнопрескорено з прискоренням 0,2м/с.Знайти силу

натягу нитки і вагу цього тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Петрухин Андрей.

Дано: m=2кг а=0,2м/с Знайти: F=?

Розв'язок: m*g-F=m*a

F=m*(g-a)=2кг*(10-0,2)=19,6Н

Відповідь:F=19.6