Срооочнооо Знайти загальний опір провідників з опорами 3 Ом, 4 Ом, 6 Ом, з'єднаних паралельно


Ответы на вопрос

Отвечает Грицан Дарина.

Ответ: Дано:

R1=3 Ом

R2=4 Ом

R3=6 Ом

Знайти: R-? ( тобто загальний опір)

Розв’язання:

1/R=1/R1+1/R2=R1•R2/R1+R2

R= R1•R2/R1+R2

R=R+R3=R1•R2/R1+R2+R3=3•4/3+4 + 6=7,7Ом