яку мінімальну швидкість руху має розвинути на своєму автомобілі каскадер щоб виконати ризикований

трюк перестрибнути з даху одного хмарочоса на інший.Висота хмарочосів 100м і 120 м,відстань між ними 40 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Альбина.

Він упаде на 20 метрів за час t.

t=√(2h/g)

t=2 (с).

Тоді каскадеру потрібно проїхати 40 метрів за 2 секунди. Отже,

V=L/t;

V=40/2=20 (м/с)

V=20 м/с.