На скільки градусів треба ізобарно нагріти повітря в циліндрі,щоб робота при його розширенні

дорівнювала 50Дж?Початковий об'єм повітря 1,45л,температура 17 С,тиск 1,5 *10^5 Па.

Ответы на вопрос

Отвечает Исхужина Назгуль.

Ответ:

70°C

Объяснение:

p=const

p=1,5 *10⁵ Па

V₁=1,45л=1,45*10^{-3}м³

t=17°C=290К

A=50Дж

ΔT-?

Решение:

A=pΔV=p(V₂-V₁)=pV₂-pV₁

V₂=(A+pV₁)/p=(50+1,5 *10⁵*1,45*10^{-3})/(1,5 *10⁵)≈1,8*10^{-3}м³

V₁/T₁=V₂/T₂⇒T₂=V₂T₁/V₁=1,8*10^{-3}*290/(1,45*10^{-3})=360К

ΔT=T₂-T₁=360-290=70°C