Чому доpiвнює Архімедова сила, дiюча на тiло об'ємом 1м3 , зануpене в воду?​


Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

Закон Архімеда говорить що: Fарх=ρgv,

де Fахр - виштовхуюча сила,

ρ -  щільність речовини,

v -  обсяг

За умовою:

v = 1 м3

ρ = 997 кг/м3

g=9,81 м/с2

тоді: Fарх=1*997*9,81=9780,57 Н

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ: Fарх=10000

Объяснение:

g=10

r=1000

V=1

Fарх= r*g*V

Fарх=1000*10*1

Fарх=10000 H

Fарх=10 KH