ділянка кола скаладається з двох однаклвих послідовно з'єднаних ламп опір на перший - 10 Ом, а на

другий - 12 Ом. Чому дорівнює сила струму на цій ділянці якщо загальна напргуа дорівнює 44 В​

Ответы на вопрос

Отвечает Богатырёв Александр.

Ответ:

загальний опір

Rob = R1 + R2 = 10 + 20= 30 Ом

загальний струм ланцюга

I = U1 / R1 = 40/30 = 1,3 А

Напруга на кожному резисторі

U1 = I * R1 = 1,3 * 10 = 13 Вольт

U2 = I * R1 = 1,3 * 20 = 26 Вольт

Объяснение: