Скільки електронів пройде через поперечний переріз провідників за за 1 секунду якщо силу струму в

ньому становить 3,2 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Надь Миша.

Ответ:

3,2 Кл

Объяснение:

І=q:t

з цієї формули виведемо іншу q=I*t= 3,2A*1c=3,2 Кл

Відповідь 3,2 Кл