Яку Потужність розвиває штангіста якщо штангу масою 125 кг він Піднімає на висоту 70 см за 0,3 с?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Поля.

N = A / t;

N = m * g * h / t = 125 * 10 * 0,7/ 0,3 ≈ 2900 В